Macierzyństwo to nie przerwa w karierze a przyspieszony kurs wielu umiejętności, które z pewnością docenisz w swojej firmie.

Jakie cechy mają matki:

Wielozadaniowość

Każda matka do perfekcji opanowała robienie wielu rzeczy na raz, dlatego w pracy bez problemu ogarnie wszystkie powierzone jej zadania.

Uważność na ludzi

O tym, że oczy trzeba mieć dookoła głowy najlepiej wie tylko matka. W zarządzaniu zespołem ta umiejętność doskonale jej się przyda.

Siła i elastyczność

Matka zarządza czasem lepiej niż niejedna aplikacja, do tego wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem. W firmie taka osoba może zdziałać prawdziwe cuda.

Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych

W firmach kryzysy wybuchają w piątki, a w życiu codziennym...? Każdego dnia! Matki jednak wiedzą, jak je ugasić. W pracy to one pierwsze będą wiedziały jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

Dobra komunikacja

Mamy różne charaktery, ale w pracy musimy się ze sobą dogadywać. Dla matki to nie problem. Macierzyństwo to codzienny kurs komunikacji również z trudnym klientem.

Doskonała organizacja pracy

Kiedy inni pracownicy dopijają pierwszą kawę, matka ma za sobą pierwszych 5 zadań. Jak ona to robi? Doświadczenie dało jej macierzyństwo!

Trzymaj rękę na pulsie!

Zatrudnij matkę nim wyprzedzi Cię konkurencja!Wspierasz mamy w powrocie do pracy? Daj się zauważyć!
Dołącz do nas i umieść znaczek przyjaznego pracodawcy na swojej stronie lub w mediach społecznościowych. Bądź widoczny wśród mam!!